Hilvan Belediyesi www.hilvanbelediyesi.com Hilvan Belediyesi Her Zaman Sizinle ve Sİzler İçin Varız tr Hilvan Belediyesi http://www.hilvanbelediyesi.com/imagestore/logo.jpg http://www.hilvanbelediyesi.com Bayık 'Hainin takkesi düşünce keli göründü' http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-hainin-takkesi-dusunce-keli-gorundu-834h.htm 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü çeşitli etkinliklerle kutlandı. Hilvan'da 15 Temmuz Etkinlikleri Şehit Ziyaretleri İle Başladı http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-da-15-temmuz-etkinlikleri-sehit-ziyaretleri-ile-basladi-831h.htm Hilvan'da 15 Temmuz Etkinlikleri Şehit Ziyaretleri İle Başladı Zabıta Ekipleri Fırınlara Denetim Yaptı http://www.hilvanbelediyesi.com/zabita-ekipleri-firinlara-denetim-yapti-830h.htm Hilvan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri Hilvan ilçe merkezinde bulunan fırınlara yönelik denetimlerini arttırdı. Hilvan Belediyesi'nden Her Mahalleye Kadın Kültür Merkezi http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-belediyesi-nden-her-mahalleye-kadin-kultur-merkezi-829h.htm Hilvan Belediyesi, bünyesinde başlattığı Kadın Bilgilendirme ve Kültür Merkezlerini genişletme çalışmalarına devam ediyor. Hilvan Bilgi Evi Öğrencilerine Sınav Öncesi Moral http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-bilgi-evi-ogrencilerine-sinav-oncesi-moral-828h.htm Hilvan Bilgi Evi Öğrencileri Sınav Öncesinde Stres Attı Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, Hilvan'a teşekkür etti http://www.hilvanbelediyesi.com/milletvekili-adayi-guler-kama-izol-hilvan-a-tesekkur-etti-827h.htm Milletvekili Adayı Güler Kama İzol, Hilvanlılara teşekkür etti. Hilvan da İlaçlama Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-da-ilaclama-calismalari-araliksiz-devam-ediyor-826h.htm Hilvan merkez ve kırsal mahallelerde ilaçlama çalışmaları devam ediyor. Üstyapı Yol Çalışmaları Devam Ediyor http://www.hilvanbelediyesi.com/ustyapi-yol-calismalari-devam-ediyor-825h.htm Hilvan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Barğaç ve Yeni doğan kırsal mahallelerinde stabilize yol çalışmalarına devam ediyor. Başkan Bayık, Oyunu Kullandı http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-oyunu-kullandi-824h.htm Tüm çabalarımız ve temennilerimiz istikrarın devam etmesidir. Hilvan'da, Evlilikte Pozitif İletişim Konferansı http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-da-evlilikte-pozitif-iletisim-konferansi-823h.htm Hilvan Belediyesi toplum, aile ve bireyler arasındaki iletişimlerin sağlıklı olabilmesi amacıyla konferans düzenledi. Bayık, Kutlu Dava için herkese ve her kesime gidiyoruz http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-kutlu-dava-icin-herkese-ve-her-kesime-gidiyoruz-822h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, 24 Haziran'da yapılacak seçimler için durmadan dinlenmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi. Fakıbaba STK Ve Muhtarlarla Bir Araya Geldi http://www.hilvanbelediyesi.com/fakibaba-stk-ve-muhtarlarla-bir-araya-geldi-817h.htm Bakan Ahmet Eşref Fakıbaba Hilvan da STK ve Muhtarlarla bir araya geldi Fakıbaba AK Parti Hilvan İlçe Başkanlığını ziyaret etti http://www.hilvanbelediyesi.com/fakibaba-ak-parti-hilvan-ilce-baskanligini-ziyaret-etti-818h.htm Fakıbaba, Hilvan'da bir dizi temaslarda bulundu Bayık : Çalmadığımız Kapı Kalmayacak http://www.hilvanbelediyesi.com/bayik-calmadigimiz-kapi-kalmayacak-819h.htm Başkan Aslan Ali Bayık seçim çalışmalarına devam ediyor Başkan Bayık Vatandaşlarla Bayramlaştı http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-vatandaslarla-bayramlasti-816h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Vatandaşlarla Bayramlaştı Başkan Bayık'tan Bayram Mesajı http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-tan-bayram-mesaji-815h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Milletvekili Kasım Gülpınar'dan Hilvan'a Övgü http://www.hilvanbelediyesi.com/milletvekili-kasim-gulpinar-dan-hilvan-a-ovgu-814h.htm AK Parti Şanlıurfa Milletvekili ve 27 dönem milletvekili adayı Mehmet Kasım Gülpınar için Hilvan'da seçim bürosu açıldı. Vali Erin Muhtarlarla Bir Araya Geldi http://www.hilvanbelediyesi.com/vali-erin-muhtarlarla-bir-araya-geldi-809h.htm Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin Muhtarlar ve STK temsilcileri ile bir araya geldi Hilvan Bu iftarda Buluştu http://www.hilvanbelediyesi.com/hilvan-bu-iftarda-bulustu-808h.htm Hilvanlılar bu iftar sofrasında buluştu Başkan Bayık Öğrencilerin Karne Sevincine Ortak Oldu http://www.hilvanbelediyesi.com/baskan-bayik-ogrencilerin-karne-sevincine-ortak-oldu-807h.htm Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık Uzuncuk İlk Öğretim Okulu öğrencilerinin karne sevincine ortak oldu.