19 Temmuz 2018 Perşembe
Anasayfa > HABERLER > Bayık, İdareci Halk İle Devlet Arasındaki Köprüdür

Bayık, İdareci Halk İle Devlet Arasındaki Köprüdür

07.09.2017 10:44 12 14 16 18 yazdır
Hilvan Kaymakamı Eyüp Özdemir, 8 aylık görev süresinin ardından Hilvan İlçesi'nden ayrıldı.
Bayık, İdareci Halk İle Devlet Arasındaki Köprüdür

Hilvan Kaymakamı Eyüp Özdemir, 8 aylık görev süresinin ardından Hilvan İlçesi'nden ayrıldı.


Geçtiğimiz Ağustos Ayı'nda Resmi Gazete'de yayınlanan İçişleri Bakanlığı kararnamesi ile Erzurum Karayazı kaymakamlığına atanana Özdemir için, veda programı düzenlendi.


Hilvan Gençlik Merkezi'nde düzenlenen programa, Hilvan'da görev yapan yargı mensupları, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, STK başkanları,  kanaat önderleri ile kırsal ve merkez mahalle muhtarlarıyla beraber kurum amirleri katıldı.


Düzenlenen veda programında konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, idareci halkla kucaklaştığı zaman, insanlar daha çok devlete bağlılık gösterir. Bu bir kaymakam ya da belediye başkanı da olabilir veya  başka bir kurum idarecisi olabilir fark etmez. İlçemizde kısa bir süre görev yapmasına rağmen halkla devlet arasında çok önemli bir köprü ve kaynaştırıcı ilişkiler kuran kaymakamımıza çok teşekkür eder, yeni görev yerinde kendilerine başarılar dilerim dedi.

 

Hilvan halkının her kesimiyle iyi ilişkiler içinde olduğunu, hiçbir siyasi ve sosyal fark gözetmeksizin eşit mesafede yaklaşarak eşit bir şekilde hizmet yaptığını ifade eden Kaymakam Özdemir, çalışma süresi içerisinde bütün mesai arkadaşları ve kurumlarla bütünleyici çalışma içinde olduklarını söyleyip teşekkür etti.

 

Kaymakam Özdemir, Erzurum'un Karayazı İlçesi'ne hem kaymakamlık görevini hem de kayyum olarak belediye başkanlığı görevini yürütecek.

 


Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri